В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Конкурс в Верховный суд был открытым, но не прозрачным, - Юрий Сухов

0 144 0

Юрий Сухов, адвокат и кандидат юридических наук, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил принятую судебную реформу, прокомментировав все её позитивные и негативные изменения в жизни украинцев.

Николай Спиридонов: Почему Навального следует допустить на выборы Президента России 2018?

0 869 3

Политический аналитик Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию в ПАСЕ в связи с принятием закона об образовании, фактора Михаила Саакашвили в украинском оппозиционном движении, а также вопрос о независимости Каталонии. Отдельным акцентом в интервью была фигура Алексея Навального и его роль в демократизации России.

Власть формирует новый Верховный Суд под себя, - Олег Сухов

0 239 2

Журналист "Kyiv Post" Олег Сухов о судебной реформе в Украине, конфликте на Донбассе и выборах в России.

Коментарi

comments powered by Disqus