В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Создание единой Церкви в Украине может сорвать Эрдоган, - Кирилл Молчанов

0 500 5

Политолог Кирилл Молчанов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал создание единой Церкви в Украине и объяснил, какие могут возникнуть сложности на пути объединения из-за возможного вмешательства Президента Турции Реджепа Эрдогана.

Украине нужно отказаться от Минских соглашений в пользу Будапештского меморандума, - Юрий Шулипа

0 356 4

Политический аналитик и юрист Юрий Шулипа в гостях UKRLIFE.TV рассказал о том, почему Украина должна сменить Минские соглашения на Будапештский меморандум.

«Новая Ялта» приведёт к концу безопасности Европы, - Джеймс Шерр

0 191 0

Джеймс Шерр объяснил, что принятие каких-либо форматов международных отношений, подобных Ялтинскому или Хельсинскому, под давлением России приведёт к концу международной безопасности в Европы и поэтому НАТО никогда не пойдёт на таки уступки.

Коментарi

comments powered by Disqus