В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Юрий Романенко: Украина исчезнет, если не ответит на три главных вызова

0 65 0

Выступление Юрия Романенко, шеф-редактора информационно-аналитического портала "Хвиля" на форуме "Новый курс Украины" 15 июня 2018 года: о трёх ключевых вызовах, не ответив на которые Украина исчезнет.

МВФ ищет любой предлог, лишь бы не давать новый кредит Украине, - Алексей Якубин

0 123 1

Политолог, кандидат политических наук Алексей Якубин в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об акциях протеста против сокращения социальных выплат, результатах сотрудничества Украины с МВФ, повышении тарифов, а также идеях Юлии Тимошенко, высказанных на форуме "Новый курс Украины".

Коментарi

comments powered by Disqus