В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

На Макроне и его коалиции теперь лежит вся политическая ответственность, - Владимир Воля

0 43 0

Политолог Владимир Воля рассказал UKRLIFE.TV о том, почему у выборов во Франции ощущается "привкус нечестности", как получилось, что новая коалиция Макрона в правительстве отражает интересы всего 16% избирателей, а также о том, почему на Макроне и его альянсе теперь лежит вся политическая ответственность за происходящее в стране.

Украина важнее для США, чем США для Украины, - Виталий Портников

0 489 0

Виталий Портников объяснил, почему встреча Дональда Трампа с Петром Порошенко гораздо нужнее американскому президенту, а не украинскому.

Россия может потерять власть на Донбассе: что для этого надо? - Елена Галкина

0 899 2

Елена Галкина, доктор исторических наук и политолог, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о том, как возможно реинтегрировать Донбасс и освободить от российской оккупации, находясь в рамках Минских соглашений.

Коментарi

comments powered by Disqus