Верховна Рада має змінити виборчі закони, які суперечать міжнародним стандартам, - Ольга Айвазовська

Ольга Айзовська, координаторка громадянської мережі "Опора" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про гендерний баланс в українській політиці, а також про недоліки у виборчому законодавстві, які суперечать міжнародним стандартам та порушують права людини.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
1:04 – Тренди гендерного балансу в Україні позитивні
4:00 – Система квот в партіях
7:30 – Проблеми виборчого законодавства
10:30 – Підготовка спостерігачів на виборах
14:10 – В’язні – це раби на виборах

Із Ольгою Айвазовською спілкувалася ведуча каналу Ukrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

До конца года нас может ждать новое правительство, - Руслан Бортник

0 184 0

Директор Украинского института политики Руслан Бортник сделал для UKRLIFE.TV свой экспертный прогноз на конец 2020 года в Украине.

Що чекає Україну восени: можливі сценарії політичного сезону, - Віталій Бала

0 874 5

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала в своєму інтерв'ю розповів про головні події тижня в Україні та світі, а також змоделював можливі варіанти розгортання подій восени.

Почему Россия сейчас не пойдёт на эскалацию? - Елена Дьяченко

0 440 1

Политический эксперт Елена Дьяченко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о возможности проведения досрочных парламентских выборов, специфике голосования на местных выборах и возможностях эскалации боевых действий между Украиной и Россией.