Вікно радикальних реформ в Україні зачинилось, - Віктор Таран

Політолог та громадський діяч Віктор Таран в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував основні реформи, зазначивши, що земельну реформу не доречно проводити до виборів, і влада буде робити акцент на пенсійній та медичній реформі.

"На мою думку, вікно радикальних реформ в Україні закрилось. За рік до виборів, коли рейтинг влади на рівні 10-12 %, а рейтинги опозиційних партій трошки більше, 12-14 %, цілком очевидно, що влада не піде на реформи, які є непопулярними і здатні давати результати у довготривалій перспективі, як земельна реформа. Земельна реформа - це результат через 2-3 роки... А от пенсійна реформа - "це сразу". От тобі з першого жовтня 2500, наступна - 3000... Це означає, що влада буде концентруватися зараз виключно на соціалці та популярних і популістичних ідеях", - заявив Віктор Таран.

Інші теми інтерв'ю:

00:30 – Гройсман та зміни до Конституції
10:10 – Які механізми не дозволять встановити диктатуру в Україні?
13:30 – Розслідування щодо ПриватБанку
21:00 – Головні реформи в Україні
30:37 – Земельна реформа
51:30 – Мінські домовленості

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Произошёл первый акт инаугурации Навального, - Леонид Гозман

0 193 1

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил значение приезда и ареста Алексея Навального в Россию, а также проблемы современного либерализма.

Евросоюз - элитарный клуб для России, хлопоты для Лукашенко, пересмотр будущего США и нехватка лидеров, - Анджей Пукшто

0 243 0

Гость эфира UKRLIFE.TV, политолог и доцент Университета им. Витаутаса Великого (Литва) Анджей Пукшто поделился со зрителями своими ожиданиями от 2021 года.

Зачем арестовали Навального, и что известно о преемнике Меркель? - Андреас Умланд

0 383 2

Немецкий политолог Андреас Умланд в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о преемнике Ангелы Меркель Армине Лашете на посту лидера ХДС, а также обсудил возвращение и арест Алексея Навального.