Володимир Хомин: Перш ніж будувати сквер, краще забезпечити водопостачання людям на окраїні міста

Підтримайте наш канал! https://www.patreon.com/ukrlife

Гість студії UKRLIFE.TV - кандидат до Вінницької міської ОТГ від партії "Слуга народу" Володимир Хомин.

У ефірі він розповів глядачам про те, за що Вінницю тричі було визнано кращим місцем для життя в Україні та про те, які попри це визнання існують проблеми в місті (насамперед - недоліки інфраструктури, комунікацій, енергопостачання і водозапезпечення, озеленення тощо), а також поділився своїми намірами щодо вирішення цих проблем.

Інтерв'ю проведено в рамках проекту "Вибори 2020" на UKRLIFE.TV. Ведуча - Людмила Немиря

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Новая политика США: подлатать единый Запад и не сжигать мосты с Россией, - Владимир Дубовик

0 293 0

Директор Центра международных исследований Владимир Дубовик в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях внешней политики США, отношений США с Европой, России и Китаем, а также проблемах Черноморского региона.

США возвращаются решать проблемы, возникшие после мюнхенской речи Путина, - Рамис Юнус

0 261 0

Экс-глава аппарата правительства Азербайджана, бывший управляющий делами парламента Азербайджана Рамис Юнус в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об изменениях во внешней политике США, отношениях Европы и Китая, а также геополитическом противостоянии России и Турции.

США свернули в ''ужас без конца'' на исторической развилке, - Руслан Бизяев

0 420 6

Политический аналитик Руслан Биязев рассказал UKRLIFE.TV о тарифах и налогах в Украине, "охоте на ведьм" в США, уходе Европы в сторону, "зацепках" Китая, своей игре Британии, "узком коридоре" администрации Байдена, колебании центров в НАТО, "гегемоническом вакууме" в мире.