Західним дипломатам час від часу треба припиняти свій тиск на Україну, - Адріан Каратницький

Адріан Каратницький, старший науковий співробітник Атлантичної ради, директор стратегічної групи радників "Нова Європа", екс-голова правозахисної організації Freedom house, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментувал питання впливу західних партнерів на Україну в контексті збереження Україною власної суб'єктності у внутрішній політиці. На думку експерта, на Україну інколи чиниться надмірний тиск і тому Заходу треба утримуватися від щоденного коментування подій у Верховній Раді.

"Я особисто думаю, що надмірне втручання, щоденні коменти і т.д. мають затихнути ці західні дипломати. Від часу до часу, коли є односторонні, двосторонні переговори, ці питання мають підніматися, але так, щоб представники дипломатичного корпусу щоденно коментують всі нюанси того, що відбувається в парламенті - це не коректно", - заявив Адріан Каратницький

3:40 – Небезпечна доктрина Путіна
23:50 – Жодний політик в Україні не зміг консолідувати владу
27:25 – Північний потік 2 та німецькі політики
30:45 – Росія спалила міст до лівих
34:36 – Нормандський формат повернеться?
39:00 – Трамп та Ізраїль
45:10 – Рейтинг свободи в Україні
49:30 – Суб’єктність України

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Реинтеграция на Донбассе - как избежать синдрома Северной Ирландии, - Лупаций, Тищенко

0 200 0

Юлия Тищенко, Владимир Лупаций, представляющие Национальную платформу "Диалог про мир и безопасную интеграцию", в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказали о своём исследовании социальной сплочённости на подконтрольных Украине территориях на востоке Украины.

 

Американцы поймали Путина за руку и начали свою игру, - Сергей Гармаш

0 1207 2

Журналист, представитель ОРДЛО Украины в Минской ТКГ Сергей Гармаш рассказал UKRLIFE.TV о концентрации российских войск на границе и обсудил пресс-конференцию Владимира Зеленского.

Росія веде передислокацію військ не тільки на кордони України, але й Китаю, - Матвієнко

0 217 1

Виступ у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?".