Зеленський ''відкотився'' від Рейгана до Брежнєва, - Микола Давидюк

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

Виступ Миколи Давидюка на круглому столі "Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 23 жовтня 2020 року.

Учасники круглого столу: експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко; директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; політолог, директор аналітичного центру "Політика", кандидат політичних наук Микола Давидюк; політолог, співзасновник Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" Олег Саакян.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

2021: год дарвинизма - или ты что-то делаешь, или ты еда, - Юрий Романенко

0 255 2

Соучредитель Института будущего Юрий Романенко рассказал UKRLIFE.TV о главных общественных, экономических и политических тенденциях 2021 года и рассказал, к чему следует готовиться украинцам в новом году.

Какой будет стрела времени 2021 года? - Вадим Карасёв

0 152 0

Виступ політолога Вадима Карасьова на круглому столі "Старт нового політичного циклу в Україні та світі" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 4 грудня 2020 року.

Росія на наступний рік запланувала аншлюс Білорусі, - Костянтин Матвієнко

0 615 0

Виступ політолога Костянтина Матвієнка на круглому столі "Старт нового політичного циклу в Україні та світі" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 4 грудня 2020 року.