Зміна Конституції під зовнішнім тиском - це капітуляція, - Дмитро Корчинський

Намагання затвердити норму про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей протилежні інтересам українського народу та грають на руку Путіну, а в кінцевому підсумку означають капітуляцію перед ворогом.

Таку думку в прямому ефірі UKRLIFE.TV висловив Дмитро Корчинський.

"Зміни в Конституцію, які стосуються Донбасу, вносяться в інтересах Путіна. Якщо ми погоджуємося змінювати основний закон під зовнішнім тиском, це означає, що ми вже капітулювали. Ми змінюємо Конституцію в інтересах Путіна, а не в інтересах українського народу. Якщо ми ставимо наше життя в залежність від свого ворога, то це значить що ворог нас уже переміг. Така капітуляція означатиме ліквідацію української державності у дуже скорому часі. Якщо цього не трапиться, і спротив продовжуватиметься, і буде продовжуватися війна, то цей спротив і ця війна породжуватиме нові суспільні сили, які зможуть і досягти перемоги, і перетворити українське суспільство", - сказав Дмитро Корчинський.

Схожi сторiнки

Реинтеграция на Донбассе - как избежать синдрома Северной Ирландии, - Лупаций, Тищенко

0 209 0

Юлия Тищенко, Владимир Лупаций, представляющие Национальную платформу "Диалог про мир и безопасную интеграцию", в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказали о своём исследовании социальной сплочённости на подконтрольных Украине территориях на востоке Украины.

 

Американцы поймали Путина за руку и начали свою игру, - Сергей Гармаш

0 1245 2

Журналист, представитель ОРДЛО Украины в Минской ТКГ Сергей Гармаш рассказал UKRLIFE.TV о концентрации российских войск на границе и обсудил пресс-конференцию Владимира Зеленского.

Росія веде передислокацію військ не тільки на кордони України, але й Китаю, - Матвієнко

0 221 1

Виступ у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Лавиноподібний обвал рівня підтримки моновлади. Чи є у неї вихід? А в України?".