Зміна Конституції під зовнішнім тиском - це капітуляція, - Дмитро Корчинський

Намагання затвердити норму про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей протилежні інтересам українського народу та грають на руку Путіну, а в кінцевому підсумку означають капітуляцію перед ворогом.

Таку думку в прямому ефірі UKRLIFE.TV висловив Дмитро Корчинський.

"Зміни в Конституцію, які стосуються Донбасу, вносяться в інтересах Путіна. Якщо ми погоджуємося змінювати основний закон під зовнішнім тиском, це означає, що ми вже капітулювали. Ми змінюємо Конституцію в інтересах Путіна, а не в інтересах українського народу. Якщо ми ставимо наше життя в залежність від свого ворога, то це значить що ворог нас уже переміг. Така капітуляція означатиме ліквідацію української державності у дуже скорому часі. Якщо цього не трапиться, і спротив продовжуватиметься, і буде продовжуватися війна, то цей спротив і ця війна породжуватиме нові суспільні сили, які зможуть і досягти перемоги, і перетворити українське суспільство", - сказав Дмитро Корчинський.

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: Частные "земельные армии" и один маленький закон о большом залоге

0 441 0

Виступ Віктора Небоженка на круглому столі "Ставлення українців до ринку землі", який відбувся 13 травня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Тимошенко дає Зеленському шанс узяти паузу з ринком землі, - Костянтин Матвієнко

0 615 0

Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Ставлення українців до ринку землі", який відбувся 13 травня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Коли в РФ проводили земельну реформу, була дивна статистика: кількість вбитих на гектар.., - Валентин Гладких

0 375 0

Виступ Валентина Гладких на круглому столі "Ставлення українців до ринку землі", який відбувся 13 травня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".