Зовнішня допомога у подоланні корупції посилює суверенітет українців, - Євген Бистрицький

Євген Бистрицький, завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України, екс-директор Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про розбудову громадянського суспільства в Україні, вплив західних партнерів на реформування суспільства та боротьбу з корупцією, а також про важливість публічної політики.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
1:20 – Громадянське суспільство будує само себе
7:01 – Комунікація влади із суспільством
11:03 – Фонди та НГО втручаються не в politics, а в policy України
13:50 – Чи є зовнішнє управління Україною?
17:40 – Допомога західних партнерів спрямована тільки на посилення суверенітету України
26:50 – Недовіра до експертів
28:10 – Чому ефективність громадських рад низька?
30:30 – Інтеграція України в Європу
34:30 – УХСПЛ відстоювала свободу сумління ще за часів СРСР
40:30 – Прогноз Євгена Бистрицького

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Введение миротворцев должно быть в единой формуле по Донбассу и Крыму, - Рефат Чубаров

0 160 0

Гость студии Ukrlife.TV - Рефат Чубаров, народный депутат Украины. В интервью речь пошла о политических заключённых в Крыму, международной поддержке в деле освобождения узников и роли Турции в этом, а также подробно обсуждались темы Крымскотатарской автономии и введения миротворцев в Крым и на Донбасс.

Прокуратура АР Крим приймає повідомлення про правопорушення у режимі онлайн, - Вадим Ариванюк

0 97 0

Вадим Ариванюк, начальник управління Прокуратури АР Крим, розповів про принципи роботи прокуратури в дистанційному режимі та можливості для громадян надсилати свої звернення в електронному режимі та анонімній формі.

В чём особенности амнистии для Донбасса и Крыма? - Олег Мартыненко

0 119 0

Гость студии Ukrlife.TV - руководитель аналитического направления Украинской Хельсинской группы по правам человека Олег Мартыненко. В интервью речь пошла о разных формах закона об амнистии, коллаборации и люстрации для жителей оккупированных территорий на Донбассе и в Крыму. Гость объяснил различную специфику того, как эти механизмы могут применяться для разных людей, а также рассказал о перспективах введения миротворческой миссии.

Коментарi

comments powered by Disqus