Суспільство

Изучение истории украинского Донбасса – это один из шагов информационной реинтеграции

0 1414 1

Дмитрий Ткаченко, руководитель аналитического центра "Фабрика мысли Донбасс", и Юрий Косенко, глава правления ГО "Українська ініціатива" в эфире Ukrlife.TV рассказали об истории украинского Донбасса и развенчали мифы о пророссийскости Донбасса.

Анна Шерман представляет "Лидера столетия" и журнал "Антиквар"

0 1740 0

Анна Шерман, директор издательского дома "Антиквар" и главный редактор одноимённого журнала, в программе ARS-proпозиція на канале Ukrlife.TV представила журнал "Антиквар" и рассказала о выдающемся украинском театральном художнике Данииле Лидере.

Українська держава вже 26 років перебуває в стані невизначеності інформаційної політики, - Романчук

0 1201 0

Олег Романчук про інформаційну війну з Росією, навчання молодих спеціалістів та прогалини в українській інформаційній політиці.

Украине необходим центр реабилитации для детей с аутизмом, ДЦП и синдромом Дауна

0 382 1

Педагог Сергей Шевченко рассказал о Центре реабилитационной педагогики для детей с аутизмом, ДЦП и синдромом Дауна в Киеве.

Неймовірна "одіссея" творчості Володимира Свідзінського, - Елеонора Соловей

0 377 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і Літера" до студії завітала Ukrlife.TV Елеонора Соловей, доктор філології, професор. В інтерв'ю мова пішла про видання творів Володимира Свідзінського та історію цього видатного українського письменника.

Програма "Доступне житло" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, - Фоменко Артем

0 353 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про державну програму "Доступне житло" за схемою "50 на 50" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. 

Крылатая ракета "Калибр" vs "Tomahawk", - Политика и Оружие

0 5424 1

Глава правления общественной организации Товарищество правозащиты ветеранов силовых структур Александр Дидур и его заместитель Михаил Шевенко в пятом выпуске программы "Политика и оружие" сравнили две крылатые ракеты: российский "Калибр" и американский "Tomahawk", их технические характеристики, применение в вооружённых конфликтах.

Російська мова – це мова поневолювачів, - Аскольд Лозинський

0 904 0

Аскольд Лозинський прокоментував проблему із використанням російської мови в Україні та її історичну роль в поневоленні українців.

Приватизація майна в Україні: зміни в законодавстві, - Станіслав Куценко

0 652 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про правові положення щодо приватизації державного майна в Україні, а також зміни, які вносить новий закон про приватизацію, прийнятий у першому читанні.

 

Порядок отримання соціальних стипендій дітьми-переселенцями, - Донбас SOS

0 347 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про Порядок отримання соціальних стипендій дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, а також про закони щодо збільшення розміру стипендій.

Україну накрила колективна депресія, - Олег Саакян

0 971 1

Олег Саакян охарактеризував соціальну ситуацію в Україні як колективну депресію.

Чи треба укладати письмовий договір про надання житлово-комунальних послуг?

0 792 0

Костянтин Лопатін, заступник генерального директора комунального концерну "Центр комунального сервісу" в рамках спільного проекту з Ukrlife.TV розповів про необхідність укладання договору про надання житлово-комунальних послуг у письмовому вигляді.

Две силы, двигающие реформы в Украине: гражданское общество и западные партнеры, - Алексей Панич

0 2143 2

Алексей Панич о реформах в Украине, свободе слова и цензуре, роли журналиста в условиях войны.