Суспільство

Почему крымские татары – это коренной народ Украины, а не национальное меньшинство?

0 4213 0

Андрей Иванец и Ибрагим Умеров рассказали о том, что происходит с крымскотатарским народом после аннексии Крыма - в Украине и в Крыму; как Конституция Украины определяет коренные народы; какова история появления крымскотатарского народа в Крыму;

Солист Национальной оперы Украины Андрей Маслаков поставит на Кубе оперу "Тоска" Пуччини

0 2234 0

Украинский бас-баритон Андрей Маслаков в программе Ars-PROпозиція" на UKRLIFE.TV рассказал о своей работе в Украине и на Кубе, пригласив всех зрителей на международный оперный фестиваль в октябре 2017 года на Кубе.

"Дунайська січ" 2017: як рок-музика об'єднує Україну? - Роман Кріль з гурту "Очеретяний кіт"

0 2111 0

Роман Кріль з гурту "Очеретяний кіт" в ефірі Ukrlife.TV запросив всіх бажаючих на фестиваль "Дунайська січ", який відбудеться 28-29-го липня в місті Ізмаїл, розповів про важливість української музики у формуванні ідентичності, а також зіграв кілька пісень на акустичній гітарі.

Зміни до постанови № 505 щодо переліку осіб, яким призначається адресна допомога, - "Донбас SOS"

0 3988 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив зміни у законодавстві України щодо переліку внутрішньо переміщених осіб, яким призначається адресна допомога.

Dzenzelivka Classical Week 2017: від Лігеті й Мендельсона до "Симфонії жаху" і прелюдії на воді

0 1709 0

Засновник міжнародного фестивалю Dzenzelivka Classical Week скрипаль Орест Смовж та учасник фестивалю піаніст Борис Логінов розповіли про те, як проходив захід у 2017 році.

300 уроков на каждый день от гениев: Валентин Бадрак о своей новой книге "Лица цивилизации"

0 2873 2

В гостях UKRLIFE.TV - писатель и военный эксперт Валентин Бадрак. Он рассказал о своей новой книге "Лица цивилизации. Уроки выдающихся личностей", которая стала ещё одним итогом 24-летнего изучения автором биографий гениев мировой истории.

Украинское волонтёрство в Европе: риски и радости, - история Максима Копыстко

0 2671 0

В гостях UKRLIFE.TV побывал Максим Копыстко. Он рассказал о своём опыте жизни и работы волонтёром в Польше и в Турции, в частности по программе Европейского волонтёрского сервиса EVS.

Євген Головаха про 20-річчя журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг"

0 1603 0

Гість програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - заступник директора Інституту соціології НАН України і головний редактор фахового журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" Євген Головаха. Він розповів про ювілей журналу, про основні досягнення за ці роки та актуальні теми в українській теоретичній та практичній соціології.

Как происходит сближение Франции и Украины в политике и культуре? - Франсуа Эве

0 1516 0

Франсуа Эве, философ, главный редактор культурного журнала Etudes ("Исследования") рассказал о реакции французского общества на избрание Эммануэля Макрона, а также отношении французов к украинцам и восприятии их европейской нацией.

Украинцам грозит отравление радиоактивными шахтными водами, - Михаил Волынец

0 4993 0

Глава Независимого профсоюза горняков Украины (НПГУ) Михаил Волынец в своём интервью каналу Ukrlife.TV охарактеризовал экологическую ситуацию на Донбассе, отметив огромную опасность, которую несут шахтные воды, уровень которых не регулируется.

Сагайдачний, Хмельницький, Мазепа: три історії боротьби за українську державність, - Віталій Рогожа

0 2813 0

Віталій Рогожа, член національної спілки письменників України, лауреат президентської премії "Українська книга року", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV презентував трилогію романів "Запороги". В цих книжках оповідаються історії трьох видатних українських гетьманів: Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепи.

Що робити з шумними сусідами? - правові норми регуляції шуму

0 2620 0

У цьому відео начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, які правові норми дозволяють регулювати шум від сусідів, а також в якому порядку дозволяється проведення шумних робіт.

Ставлення українців до співпраці з МВФ двояке: "за" допомогу і "проти" тарифів, - соцопитування

0 510 0

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані про те, як українці ставляться до співпраці України з МВФ.

Безвиз "убил" пассионарный протестный потенциал в Украине, - Сергей Дацюк

0 1794 1

Философ Сергей Дацюк о последствиях безвизового режима для протестного потенциала в Украине.

Як переселенцям підтвердити пільговий трудовий стаж для пенсії? - Донбас SOS

0 2713 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про закони, що регулюють призначення пенсій, перерахував необхідні документи для підтвердження пільгового трудового стажу та навів приклади відповідних позовних вимог переселенців у встановленні пільгового трудового стажу, які були задоволені в судовому порядку.