Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" привітав Україну традиційними різдвяними піснями

У ефірі UKRLIFE.TV дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" під керівництвом Раїси Заклецької створили справжне новорічне свято - защедрувавши, завіншувавши, заколядувавши та засіявши увесь світ добром.

Гості студії заспівали традиційних святкових пісень та розповіли про українські народні звичаї у святкуванні Водохреща, Маланки, Різдва, повідавши також багато цікавих історій з власного життя; продемонстрували вишиванки різних стилів та регіонів України.

Програму "Тон хорошого смаку" вела Анастасія Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 1918 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1909 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 1970 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.