Для фронтовиків вибори в ДНР та ЛНР - неприйнятні, - розвідниця Марія Берлінська

Конфлікт на Донбасі обійшовся Україні занадто дорого. Багато людей покояться у братських могилах, тож суспільству не вдасться зробити вигляд, що війна закінчилася.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла аеророзвідниця Марія Берлінська з Центру підтримки аеророзвідки.

"Найбільш неприйнятний сценарій закінчення конфлікту для тих, хто воює, це легалізація злочинців шляхом виборів. Вчора вороги катували в підвалах, а сьогодні вони стануть депутатами, увійдуть до складу України на правах особливого статусу, і будуть нашою постійною больовою точкою", - сказала Марія Берлінська.

Повне інтерв'ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Дивіться також: «Два сценария для России: капитуляция полная или частичная», - Дмитрий Галкин

Схожi сторiнки

Дебаты Баумейстера, Арестовича, Дацюка: «Как победить ''монстра'', который убивает мышление?»

0 1187 5

Смотрите философские дебаты между Андреем Баумейстером, Алексеем Арестовичем и Сергеем Дацюком о мышлении и о том, что ему враждебно в современном мире.

Именно в Киеве начинались демоны Врубеля, хитросплетения жизни Васнецова и раскрытие гения Котарбинского, - Валентин Бадрак

0 524 2

Писатель и военный эксперт Валентин Бадрак рассказал UKRLIFE.TV о своём третьем романе "Собор. Киевский перекрёсток Вильгельма Котарбинского", который повествует о судьбах художников Владимирского собора.

Війна руйнує твоє ставлення до світу, й багато хто не витримує такого моменту чесності, - Валерій Ананьєв

0 346 2

Український письменник і військовий, автор книжки "Сліди на дорозі" Валерій Ананьєв поділився з UKRLIFE.TV спогадами про службу в ЗСУ, особливо в період початку війни на Донбасі, а також про життя після повернення з фронту.