Європейський Суд захистив право українців на страйк

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів про права профспілок та про те, що змінилося з нещодавнім рішенням Європейського суду з прав людини.

«Це знакове для України рішення суду, яке зачіпає доволі серйозні питання діяльності профспілок. Це єдине рішення Європейського суду з прав людини по профспілках України та по всьому пострадянському простору.

Це рішення має серйозний національний та міжнародний підтекст. Це рішення визнало законодавство України, яке регулює право на страйк для транспортників – неякісним. Фактично воно не дає можливіості бути зрозумілим, передбачуваним і відповідно ним дуже важко скористатися.

Європейський суд зобов’язав Україну зробити певні зміни в законодавстві для того, щоб цю процедуру зробити якісною і щоб українські профспілки, зокрема в транспортній сфері могли захищати право на страйк. Тому що зараз склалася така практика, що транспортники фактично обмежені в цьому праві», - зазначив експерт.

Схожi сторiнки

2020 год: фрагментация и конфликт как часть нормальности, - Денис Семенов

0 285 2

Политический философ Денис Семёнов на UKRLIFE.TV: выводы по Нормандской встрече, угрозы новой рецессии, две общемировые тенденции, итоги 2019 года и прогноз на 2020 год.

Марина Шаповалова о книге ''Вадим Леванов в воспоминаниях''

0 67 0

Писательница и публицист Марина Шаповалова в эфире UKRLIFE.TV презентует книгу "Вадим Леванов в воспоминаниях".

С чем пить вино? Советы новичкам от сомелье

0 166 0

Алексей Гижко, лучший сомелье Украины (2014), член Ассоциации сомелье Украины, главный сомелье METRO Cash & Carry Ukraine, рассказал зрителям UKRLIFE.TV о принципах сочетания вин с продуктами и блюдами.