Європейський Суд захистив право українців на страйк

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк розповів про права профспілок та про те, що змінилося з нещодавнім рішенням Європейського суду з прав людини.

«Це знакове для України рішення суду, яке зачіпає доволі серйозні питання діяльності профспілок. Це єдине рішення Європейського суду з прав людини по профспілках України та по всьому пострадянському простору.

Це рішення має серйозний національний та міжнародний підтекст. Це рішення визнало законодавство України, яке регулює право на страйк для транспортників – неякісним. Фактично воно не дає можливіості бути зрозумілим, передбачуваним і відповідно ним дуже важко скористатися.

Європейський суд зобов’язав Україну зробити певні зміни в законодавстві для того, щоб цю процедуру зробити якісною і щоб українські профспілки, зокрема в транспортній сфері могли захищати право на страйк. Тому що зараз склалася така практика, що транспортники фактично обмежені в цьому праві», - зазначив експерт.

Схожi сторiнки

Сколько воды на самом деле должен выпивать человек за день? - советы врача-диетолога

0 567 7

Марина Балас, врач-диетолог медицинского центра "Призма", в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделилась советами о правильном и сбалансированном питании, развенчала некоторые мифы, связанные с питанием и продуктами, а также ответила на множество вопросов, волнующих каждого человека, заботящегося о своём здоровье.

Чому та як в СРСР замовчувалася тема Голокосту? - Гнатюк, Уманська

0 347 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітали Анна Уманська, науковий співробітник, відповідальний секретар альманаху "Єгупець", та Ольга Гнатюк, професорка Варшавського Університету та НаУКМА. В інтерв'ю обговорили альманах єврейської культури "Єгупець" та замовчування теми Голокосту в СРСР в рамках антисемітської політики. 

Зачем мужчинам косметолог? Пять причин - Врач-дерматолог Валерия Мищенко

0 723 1

Сегодня команда UKRLIFE.TV побывала в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма", где врач-дерматолог Валерия Мищенко рассказала нам об актуальных трендах мужской красоты, о том, какие проблемы с мужской внешностью успешно решают в их клинике и при помощи каких процедур.