Як покласти край постійним порушенням прав дитини на українському телебаченні? - Світлана Остапа

Гостя UKRLIFE.TV - заступник шеф-редактора порталу "Детектор медіа", член Комісії з журналістської етики Світлана Остапа.

Вона навела відомі на всю країну приклади того, як порушуються права дитини на українському телебаченні та розповіла про державні заходи, які вживаються задля забезпечення прав дитини у цій сфері.

"Серед всіх норм, стандартів професії, захист неповнолітніх є нібито апріорі зрозумілим і не можна на порушенні прав дитини заробляти собі рейтинг... Але все одно порушуються... Історія повторюється з року в рік, не цим, так іншим загальнонаціональним каналом...", - сказала Світлана Остапа.

1:58 - приклади кричущих порушень прав дитини та норм закону про телебачення і радіомовлення;
13:45 - як права дітей на телебаченні забезпечуються у розвинених країнах?
15:28 - подібні історії з порушення прав дітей на телебаченні в Україні повторюються з року в рік;
17:00 - рекомендації з журналістської етики на телебаченні;
20:10 - про Національну суспільну телерадіокомпанію;
26:10 - недофінансування телерадіокомпаній в Україні.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

 

 

Схожi сторiнки

Великая Музыка взывает не к "музейным чувствам в рамке", а к моменту вечности

0 114 0

В ефірі Ukrlife.TV квінтет із складу Національного камерного ансамблю "Київські солісти". Диригент і соліст - Максим Рисанов (альт), Україна Велика Британія. Художній керівник - Анатолій Васильківський. В інтерв'ю мова пішла про Брамса, Дворжака і Бартока, про майстерність виконання, а також про сенс та призначення класичної музики.

Монетизація доходів на YouTube: як оподаткувати? - Віталіна Дмітрієва

0 312 1

Адвокат Віталіна Дмітрієва в своєму блозі на Ukrlife.TV розповіла про законне оподаткування монетизації на платформі YouTube.

"Скотська непорушність" сільського життя у романі Олександра Демарьова "День до вечора"

0 381 3

Письменник та вчитель Олександр Демарьов в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про свій роман "День до вечора" та поділився своїми думками щодо життя на селі, тенденцій його відмирання та суспільні завдання письменників.