Как помочь человеку с аутизмом создавать планы на будущее?

Гости студии Ukrlife.TV - Ирина Сергиенко, директор по развитию фонда помощи детям с аутизмом "Дитина з майбутнім", Билл Петерс, человек с аутизмом, помогающий другим аутистам, Ирина Воронцова, главный координатор информационного портала autism.ua. Билл Петерс рассказал свою историю, о том, как он узнал о своём диагнозе, учился в школе и начал заниматься помощью другим людям с аутизмом. Также в интервью обсудили проблемы инклюзии детей с аутизмом в школьные коллективы и важность помощи взрослеющим аутистам по построению планов на будущее.

Интервью проводила ведущая канала Ukrlife.TV Людмила Немиря.

Подробнее узнать об аутизме и обратиться к специалистам можно на сайте https://autism.ua/

Подписывайтесь на нас в YouTubeFacebookTwitter или Google+!

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Вы можете помочь нашему каналу из любой страны мира, используя эту ссылку: http://www.ukrlife.tv/donate 

По вопросам сотрудничества с нашим каналом обращайтесь на е-мейл: info@ukrlife.tv 

Схожi сторiнки

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 130 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 432 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 153 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Коментарi

comments powered by Disqus