Круглий стіл "40 років після Гельсінкі", - про нові виклики свободі в цифровій епосі

У гостях студії UKRLIFE.TV за спільного проекту з видавництвом "Дух і Літера" - Арсеній Фінберг та Олексій Сігов.

Вони розповіли про круглий стіл «40 років після Гельсінкі: нові виклики свободі – насильство, ненависть, облуда» від Інституту релігії та суспільства Ужгородського католицького університету, молодіжної ініціативи Principium та Центру юдаїки НаУКМА у Львові 6 квітня 2017 року.

http://duh-i-litera.com/
http://ua.judaicacenter.kiev.ua/
http://irs.ucu.edu.ua/

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Портников: Закон о медиа - это построение авторитаризма в режиме художественной самодеятельности

0 1064 0

Известный колумнист Виталий Портников поделился с UKRLIFE.TV своим отношением к резонансному законопроекту о СМИ и дезинформации в Украине.

Чи завжди дітям треба слухатися батьків? Катерина Перконос про книжки Оскара Беніф'є

0 112 2

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Катерина Перконос, головна редакторка видавництва "Маміно", яке спеціалізується на книжках для дітей та батьків.

Все ожидания России за последние 20 лет не сбылись, - Дмитрий Галкин

0 341 0

Заместитель главного редактора Foreign Affairs Chronicles Дмитрий Галкин рассказал UKRLIFE.TV о том, с какими настроениями российское общество встретило 2020 год.