Міфи та реальність педофілії в Україні, - Анна Маляр

Кримінолог Анна Маляр в ефірі Ukrlife.TV розповіла про закон про посилення відповідальності щодо осіб, які посягають на статеву недоторканність дітей, створення реєстру педофілів, а також про популярні міфи, які стосуються педофілів.

"Педофілія - це медичний та психіатричний діагноз. Його можуть поставити виключно лікарі. Не можуть ні слідчий, ні адвокат, ні суддя сказати, що людина педофіл. Тільки обстеження, тільки заключення лікарів. А хто ж гвалтує дітей? Не всі особи, які вчиняють згвалтування неповнолітніх, не є педофілами, не всі вони є хворими. І не всі хворі на педофілію гвалтують дітей", - розповіла Анна Маляр.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Какая ситуация с насильственными исчезновениями в Украине, ОРДЛО и Крыму? - Генрикас Мицкевичюс

0 48 0

Генрикас Мицкевичюс, член Рабочей группы ООН по вопросам насильственных или недобровольных исчезновений, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о деятельности Рабочей группы, её функциях и полномочиях, а также рассказал о ситуации с насильственными исчезновениями в Украине и на оккупированных территориях.

Украина не должна идти по российскому пути дискриминации прав ЛГБТ, - Викнянский, Шевченко

0 52 0

В интервью для UKRLIFE.TV лидер республиканцев Павел Викнянский и один из лидеров ЛГБТ сообщества Елена Шевченко рассказали о киевском прайде, проблеме защиты прав представителей ЛГБТ и недопустимости вмешательства государства в личную жизнь граждан.

Дирижер Роман Кофман: Музыка мимолётна и мгновенна в сравнении с жизнью человека

0 112 0

Роман Исаакович Кофман, Заслуженный деятель искусств Украины, Народный артист Украины рассказал о своём творчестком и жизненном пути, о красоте в музыке и о движении чувств, о Кабалевском и Шнитке, а также пригласил зрителей на концерт закрытия 154-го концертного сезона в Национальной Филармонии 26 июня 2018 года, который Роман Кофман будет дирижировать.

Коментарi

comments powered by Disqus