Почався вже четвертий рік відсутності виборчих прав у переселенців, - Тетяна Дурнєва

Гості студії UKRLIFE.TV - Ксенія Карагяур, аналітик БФ "Право на захист", координатор спільного повідомлення Актуальний стан забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні", на зв'язку по skype Олена Луканюк, координатор із захисту та адвокації Норвезької ради у справах біженців, а також Тетяна Дурнєва, виконавчий директор ГО "Громадський холдинг "Група впливу"".

Темами інтерв'ю було забезпечення загальних, майнових та політичних прав внутрішньо переміщених осіб.

8:50 - Майнові права ВПО
22:05 - Політичні права ВПО
27:40 - Законопроект №6240 щодо забезпечення виборчих прав ВПО
30:00 - Чому деякі депутати не зацікавлені у наданні виборчих прав для ВПО?
37:30 – Як переселенці з Донбасу та Криму можуть здійснювати свої виборчі політичні права?

Це інтерв'ю проведене в рамках марафону "Права людини в альтернативних доповідях до Універсального періодичного огляду" на каналі Ukrlife.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Медицинский центр ''Призма'' поздравляет с новым, 2021 годом!

0 842 1

Врач дерматолог-косметолог Валерия Мищенко рассказала UKRLIFE.TV о том, какие процедуры по уходу за кожей лица у мужчин можно пройти в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма" всего за одно посещение и совершенно без боли.

Новые штаммы коронавирусов появлялись и будут появляться. Что делать? - Надежда Жолобак

0 1987 5

О новом штамме коронавируса из Великобритании, побочных эффектах вакцинации от ОРВИ, противовирусных средствах, доказательной медицине, интерпретациях тестов на коронавирус и тестов на антитела, повторных заражениях коронавирусами рассказала UKRLIFE.TV микробиолог и вирусолог Надежда Жолобак.

Мировые итоги 2020 года от Сергея Дацюка

0 2135 9

Философ Сергей Дацюк на UKRLIFE.TV с подробными итогами 2020 года.