У Музеї літератури України є унікальні світові експонати, кожен з яких вартий окремого музею

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - науковий співробітник Національного музею літератури України Наталя Кучер. Вона розповіла про те, чому музею літератури України немає аналогів, про ідеї, що рухали українську літературу в історії, про унікальні експонати, варті окремого музею, про виставку "Його величність раритет" зі старовинними книжками та артефактами, про Рік Василя Стуса, про численні проекти для шкіл та вузів, про перспективи створення віртуального музею, про вечори, присвячені українським дисидентам. Крім того, Наталя Кучер поділилася своїми спогадами про Романа Корогодського.

Про актуальні заходи Національного музею літератури України дізнайтеся тут:

http://museumlit.org.ua/ 
https://www.facebook.com/Національний-музей-літератури-України-109860279184256/ 

Завітайте також на сайт видавництва "Дух і Літера": http://duh-i-litera.com/ 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

https://www.youtube.com/user/TVUKRLIFE 
https://www.facebook.com/Ukrlife.tv/ 
https://twitter.com/UkrlifeTV 
https://plus.google.com/+TVUKRLIFE 

Схожi сторiнки

Мы входим в период турбулентности, который нам обойдётся дорого, - Марина Шаповалова

0 595 3

Писательница и публицист Марина Шаповалова поделилась с UKRLIFE.TV своими наблюдениями изменений, происходящих в России и в мире на фоне коронавирусной пандемии.

Как не "сойти с ума" во время карантина? - Елена Финберг

0 521 3

Елена Финберг, семейный врач-гомеопат, в своём интервью каналу Ukrlife.TV ответила на многочисленные вопросы, с которыми к ней чаще всего обращаются пациенты, и рассказала, как правильно организовать семейный досуг в условиях карантина.

Проблема не в коронавирусе, а в общей системе здравоохранения и образования, - вирусолог Надежда Жолобак

0 2787 17

микробиолог и вирусолог, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Института микробиологии и вирусологии им. Д.К. Заболотного НАН Украины Надежда Жолобак отвечает на злободневные вопросы о коронавирусе.