Українська влада не має віддавати справи політв’язнів на аутсорс активістам, - Марія Томак

Координаторка Медійної ініціативи з прав людини Марія Томак в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про справи українців, які стали політичними в'язнями в Росії і досі перебувають в неволі: Олег Сєнцов, Станіслав Клих та інші. Марія зауважила, що представники української влади займаються лише розповсюдженням інформації про політичних в'язнів, але не їх визволенням з російських тюрем, віддаючи ці обов'язки громадським активістам.

00:36 – Справа Олега Сєнцова
11:10 – Як повернути політв’язнів до України?
26:00 – Торгівля людьми в Росії
29:20 – Звіт про Торнадо

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Історії наших за кордоном: за що канадський премьєр подякував українцю? - Дмитро Ільчук

0 1281 8

Дмитро Ільчук розповів Ukrlife.TV про своє життя в Канаді, можливості та перспективи дял українців та поділився історією подяки від канадського премьєр-міністра.

Как правильно похудеть при помощи кетодиеты, сохранив результат и здоровье? - Марина Балас

0 356 1

О кетодиете и других популярных диетах для похудения, их особенностях, преимуществах и недостатках рассказала зрителям UKRLIFE.TV диетолог-нутрициолог медицинского центра "Призма" Марина Балас.

С вирусом Эпштейна-Барр контактировали 95% населения: чем он опасен? - вирусолог Надежда Жолобак

0 356 0

Микробиолог и вирусолог, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Института микробиологии и вирусологии им. Д.К. Заболотного НАН Украины Надежда Жолобак рассказала UKRLIFE.TV о том, что такое вирус Эпштейна-Барр и за что его отнесли к следующему после коронавируса уровню опасности.