Українська влада не має віддавати справи політв’язнів на аутсорс активістам, - Марія Томак

Координаторка Медійної ініціативи з прав людини Марія Томак в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про справи українців, які стали політичними в'язнями в Росії і досі перебувають в неволі: Олег Сєнцов, Станіслав Клих та інші. Марія зауважила, що представники української влади займаються лише розповсюдженням інформації про політичних в'язнів, але не їх визволенням з російських тюрем, віддаючи ці обов'язки громадським активістам.

00:36 – Справа Олега Сєнцова
11:10 – Як повернути політв’язнів до України?
26:00 – Торгівля людьми в Росії
29:20 – Звіт про Торнадо

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Дебаты Баумейстера, Арестовича, Дацюка: «Как победить ''монстра'', который убивает мышление?»

0 1190 5

Смотрите философские дебаты между Андреем Баумейстером, Алексеем Арестовичем и Сергеем Дацюком о мышлении и о том, что ему враждебно в современном мире.

Именно в Киеве начинались демоны Врубеля, хитросплетения жизни Васнецова и раскрытие гения Котарбинского, - Валентин Бадрак

0 525 2

Писатель и военный эксперт Валентин Бадрак рассказал UKRLIFE.TV о своём третьем романе "Собор. Киевский перекрёсток Вильгельма Котарбинского", который повествует о судьбах художников Владимирского собора.

Війна руйнує твоє ставлення до світу, й багато хто не витримує такого моменту чесності, - Валерій Ананьєв

0 349 2

Український письменник і військовий, автор книжки "Сліди на дорозі" Валерій Ананьєв поділився з UKRLIFE.TV спогадами про службу в ЗСУ, особливо в період початку війни на Донбасі, а також про життя після повернення з фронту.