Українці присутні на Венеційській бієнале вже понад століття, - Олег Сидор-Гібелинда

Гість програми ARS-ProПозиція на UKRLIFE.TV - Олег Сидор-Гібелинда, старший науковий співробітник Інститут проблем сучасного мистецтва, кандидат мистецтвознавства. Він розповів про те, як Україна готується до своєї десятої Венеційської бієнале та про те, як ця ця визначна подія у світі мистецтва поширюється на людський світ взагалі. Також Олег Сидр-Гібелинда представив свою книжку "Українці на Венеційській бієнале. Сто років присутності".

3:10 - Україна на Венеційській бієнале: перший раз був найсильніший;
11:00 - плоть мистецтва, павільйон Hope і проект Оксани Мась;
26:20 - про проект Савадова, Корею і Монро;
32:20 - бієнале стає більше, Венеції менше;
41:50 - що і коли дивитися довкола Венеції та бієнале?

Ведучий та автор програми - Андрій Метльов.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+

Подписывайтесь на нас в YouTubeFacebookTwitter или Google+!

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Вы можете помочь нашему каналу из любой страны мира, используя эту ссылку: http://www.ukrlife.tv/donate 

По вопросам сотрудничества с нашим каналом обращайтесь на е-мейл: info@ukrlife.tv 

Схожi сторiнки

Олексій Панич про філософію, гроші та дар в книжці Марселя Енафа "Ціна істини", - Дух і літера

0 154 1

Доктор філософських наук, перекладач Олексій Панич в програмі "Дух і літера" на Ukrlife.TV розповів про свій переклад книги Марселя Енафа "Ціна істини".

Чем опасен новый языковой закон? - Евгений Головаха

0 206 0

Замдиректора Института социологии НАН Украины, доктор философских наук Евгений Головаха прокомментировал некоторые положения нового закона об обеспечении функционирования украинского языка в качестве государственного.

Собственность vs совладение: как прекратить метаться? - Иновости на UkrLife.TV

0 353 5

Новый выпуск "Иноваций" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Сергеем Дацюком и Юрием Чудновским: об идеях собственности и власти в современном мире.