Українці присутні на Венеційській бієнале вже понад століття, - Олег Сидор-Гібелинда

Гість програми ARS-ProПозиція на UKRLIFE.TV - Олег Сидор-Гібелинда, старший науковий співробітник Інститут проблем сучасного мистецтва, кандидат мистецтвознавства. Він розповів про те, як Україна готується до своєї десятої Венеційської бієнале та про те, як ця ця визначна подія у світі мистецтва поширюється на людський світ взагалі. Також Олег Сидр-Гібелинда представив свою книжку "Українці на Венеційській бієнале. Сто років присутності".

3:10 - Україна на Венеційській бієнале: перший раз був найсильніший;
11:00 - плоть мистецтва, павільйон Hope і проект Оксани Мась;
26:20 - про проект Савадова, Корею і Монро;
32:20 - бієнале стає більше, Венеції менше;
41:50 - що і коли дивитися довкола Венеції та бієнале?

Ведучий та автор програми - Андрій Метльов.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+

Подписывайтесь на нас в YouTubeFacebookTwitter или Google+!

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Вы можете помочь нашему каналу из любой страны мира, используя эту ссылку: http://www.ukrlife.tv/donate 

По вопросам сотрудничества с нашим каналом обращайтесь на е-мейл: info@ukrlife.tv 

Схожi сторiнки

Lady Opera Ольга Чубарева рассказала о том, как ювелирное искусство способствует искусству вокала

0 107 0

В гостях программы Ars-PROPhilHarmony - Ольга Чубарева, Народна артистка Украины, солистка Национальной филармонии Украины. Она рассказала о своём детстве, учёбе, начале и развитии творческой карьеры, а также поделилась планами на будущее.

Юлія Федів про нові проекти та конкурси Українського культурного фонду

0 140 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду. Вона розповіла про те, які проекти Фонд вже реалізував та які проекти заплановані, а також пояснила, чому розвиток культурної сфери потрібно інвестувати так само, як сферу охорони здоров'я чи економіку в цілому.

Иновости: Города на Луне, бизнес одиночества, сопротивление уникальному и усистемленная филантропия

0 359 4

Пятый выпуск "Мировых и́новостей на UKRLIFE.TV": Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский отвечают на вопросы зрителей, а также делятся своими четырьмя главными иновостями.

Коментарi

comments powered by Disqus