Влада повинна звітувати перед родичами в'язнів Кремля щодо дій по їх звільненню, - Марія Томак

До студії UKRLIFE.TV завітала координаторка Медійної ініціативи з прав людини Марія Томак.

Мова в інтерв'ю пішла про українських громадян, які перебувають в ув'язненні у російських тюрмах - на території Російської Федерації та окупованого Криму.

"Лише в позаминулий тиждень було затримано 5 кримських татар, з'явилася вже четверта справа кримських мусульман; на території Росії було затримано журналіста "Укрінформ" Сущенко. Ми пам'ятаємо також затримання "групи Панова" в серпні на території Криму. Іншими словами, кількість переслідуваних осіб зростає. На превеликий жаль, ця кількість людей не обмежується суто затриманими за політичними приводами: треба говорити також про тих осіб, що в Криму утримуються під підпискою про невиїзд: наприклад, наш коллега-журналіст Микола Семена, якого звинувачують в екстремізмі. Останнє ж повернення українських громадян з Росії відбулося влітку, коли видали Афанасьєва і Солошенко", - мовила вона.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Дебаты Баумейстера, Арестовича, Дацюка: «Как победить ''монстра'', который убивает мышление?»

0 1170 5

Смотрите философские дебаты между Андреем Баумейстером, Алексеем Арестовичем и Сергеем Дацюком о мышлении и о том, что ему враждебно в современном мире.

Именно в Киеве начинались демоны Врубеля, хитросплетения жизни Васнецова и раскрытие гения Котарбинского, - Валентин Бадрак

0 519 2

Писатель и военный эксперт Валентин Бадрак рассказал UKRLIFE.TV о своём третьем романе "Собор. Киевский перекрёсток Вильгельма Котарбинского", который повествует о судьбах художников Владимирского собора.

Війна руйнує твоє ставлення до світу, й багато хто не витримує такого моменту чесності, - Валерій Ананьєв

0 343 2

Український письменник і військовий, автор книжки "Сліди на дорозі" Валерій Ананьєв поділився з UKRLIFE.TV спогадами про службу в ЗСУ, особливо в період початку війни на Донбасі, а також про життя після повернення з фронту.