За і проти МАФів у Києві, - Начальник головного територіального управління юстиції у м. Києві

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" охарактеризував основні думки "за" і "проти" розміщення малих архітектурних форм (МАФ, тимчасових споруд) для підприємницької діяльності в Києві та розповів про дискусію щодо нової схеми розміщення МАФів у місті.

Станіслав Куценко запросив усіх бажаючих свої пропозиції, запитання і зауваження з приводу розміщення тимчасових споруд надсилати на електронну адресу info@kv.minjust.gov.ua, а також звертатися до центрів правової допомоги.

Відео створено в рамках телепроекту від Міністерства юстиції України спільно з інтернет-каналом UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter та Google+!

 

Схожi сторiнки

Жизнь в мире неопределённости - следствие того, что мы живём не в знаниях, а в информации, - Иноменá

0 121 0

Интеллектуалы Владимир Никитин, Сергей Дацюк и Юрий Чудновский во второй программе цикла "Иноменá" на UKRLIFE.TV поделились собственным представлением о значениях слов "знания", "информация", "смысл", а также об их различиях.

Почему дистанционное образование не панацея, и "великое обледенение" образования, - Павел Виктор

0 284 2

Заслуженный учитель Украины, кандидат физико-математических наук Павел Виктор в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о своём становлении учителем, канале с видеоуроками по физике, а также поделился своим взглядом на проблемы образования в Украине.

 

Игра порядков и принуждение нормальностями: кто и как ведёт против нас онтологические войны? - Иноменá

0 413 3

Интеллектуалы Владимир Никитин, Сергей Дацюк, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский представили свой новый цикл программ на UKRLIFE.TV под названием "Иноменá".