Жодна справа по шкоді довкіллю в АТО через воєнні дії не дійшла до суду, - Алла Благая

Аналітик УГСПЛ Алла Благая в своєму інтерв'ю розповіла про результати дослідження екологічних проблем Донбасу та підкреслила проблему відсутності відповідальності за злочини проти довкілля через воєнні дії.

"Нам вдалося проаналізувати досить великий масив справ, і він показав, що дуже мало справ, які були порушені на території Донецької і Луганської областей, але до суду доходять одиниці. Не було виявлено жодного судового рішення щодо притягнення винних осіб до відповідальності або відшкодування завданої шкоди довкіллю за вчинення злочинів безпосередньо пов'язаних із воєнними діями. Тобто жодного злочину, пов'язаного із воєнними діями до суду не дійшло", - зауважила Алла Блага.

Це інтерв'ю - частина телемарафону "На межі виживання: екологічна ситуація в зоні АТО", який відбувся 27 червня 2017 року на UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Великая Музыка взывает не к "музейным чувствам в рамке", а к моменту вечности

0 109 0

В ефірі Ukrlife.TV квінтет із складу Національного камерного ансамблю "Київські солісти". Диригент і соліст - Максим Рисанов (альт), Україна Велика Британія. Художній керівник - Анатолій Васильківський. В інтерв'ю мова пішла про Брамса, Дворжака і Бартока, про майстерність виконання, а також про сенс та призначення класичної музики.

Монетизація доходів на YouTube: як оподаткувати? - Віталіна Дмітрієва

0 312 1

Адвокат Віталіна Дмітрієва в своєму блозі на Ukrlife.TV розповіла про законне оподаткування монетизації на платформі YouTube.

"Скотська непорушність" сільського життя у романі Олександра Демарьова "День до вечора"

0 381 3

Письменник та вчитель Олександр Демарьов в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про свій роман "День до вечора" та поділився своїми думками щодо життя на селі, тенденцій його відмирання та суспільні завдання письменників.