Марафон: екологічна ситуація в зоні АТО

Жодна справа по шкоді довкіллю в АТО через воєнні дії не дійшла до суду, - Алла Благая

0 3192 0

Аналітик УГСПЛ Алла Благая в своєму інтерв'ю розповіла про результати дослідження екологічних проблем Донбасу та підкреслила проблему відсутності відповідальності за злочини проти довкілля через воєнні дії.

Росія використовує екологічні проблеми Донбасу як елемент інформаційної війни, - Галина Олійникова

0 2949 0

Галина Олійникова, керівник Донецького обласного відділення Всеукраїнської екологічної організації "Мама-86" розповіла, що російський окупаційний режим на території Донбасу завдає шкоду довкіллю, звинувачуючи в цьому Україну.

Россия как агрессор ответственна за весь ущерб, нанесённый экологии Украины, - Тимур Короткий

0 5921 0

Кандидат юридических наук, докторант Национального университета "Одесская юридическая академия", доцент кафедры международного права и международных отношений Тимур Короткий. Он рассказал о международно-правовой защите окружающей среды в период вооруженного конфликта на Донбассе и об ответственности за причинённый вред окружающей среде вследствии вооруженного конфликта, правовые положения которых были использованы в отчёте по исследованию "На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України".

Байдужість до проблеми шахтних вод перетворить частину Донбасу на солоне болото, - Олексій Василюк

0 4370 0

Олексій Василюк, еколог МБО "Екологія - Право - Людина" розповів про важливість збереження та моніторингу заповідників в зоні АТО на Донбасі, небезпеку довкіллю під час артилерійських вибухів, а також підкреслив наслідки байдужості до проблеми затоплення шахт на Донбасі.

Одна з найгостріших проблем екології в Україні - зелені зони в містах і селищах, - Олена Сапожнікова

0 3745 0

Гість студії UKRLIFE.TV - юрист-аналітик центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини, координатор проекту "Думайдан-2016: збереження зелених зон у містах і селищах" Олена Сапожнікова. Вона розповіла про головні проблеми екології України, де чільне місце займають проблеми озеленення.

Війна - це безпосереднє страждання людей, екологічні проблеми - відтерміноване, - Ігор Загороднюк

0 3538 0

Кандидат біологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею Ігор Загороднюк розповів у інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV про вплив конфлікту на сході України на екологічну ситуацію в регіоні та в країні в цілому, про нагальні екологічні проблеми в Україні, а також поділився своїм баченням реінтеграції Донбасу до складу України.

Як притягнути Росію до відповідальності за екологічну шкоду на Донбасі? - Марина Медведева

0 3343 0

Марина Медведева, доктор юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т.Г. Шевченко, розповіла про можливість притягнення Росії до відповідальності за екологічну шкоду в результаті її агресії проти України.

Одразу з початком конфлікту на Донбасі екологія в регіоні почала страждати, - Тетяна Тимочко

0 3213 0

Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко розповіла в інтерв`ю для UKRLIFE.TV про найгостріші екологічні проблеми України, окремо зупинившись на ситуації в зоні АТО та на непідконтрольній території Донбасу.