Вiдео

Дмитро Корчинський: "Чеченський сценарій" Путіна можливий лише у Чечні, але не на Донбасі

0 17017 5

Нове інтерв'ю Дмитра Корчинського на UKRLIFE.TV: гей-парад у Києві, європейська "воля до смерті", зради України з боку Заходу, доля Київської Лаври, "чеченізація Донбасу", торгівля з непідконтрольними територіями, вибухонебезпечний Дагестан, український добровольчий рух у політиці, прокат фільму "Посттравматична рапсодія", зустріч Трампа і Кім Чен Ина.

Нова Конституція України має бути прийнята українським народом на референдумі, - Леонід Кравчук

0 740 0

Колишній Президент України та державний діяч Леонід Кравчук в своєму виступі на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про нову Конституцію України, пропозиції Юлії Тимошенко та "нові обличчя" в політиці.

Украина все 25 лет только реформировалась, но не выходила за пределы старых институтов,- Андреас Умланд

0 1115 0

Слово немецкого политолога Андреаса Умланда на форуме "Новый курс Украины" 15 июня 2018 года: о реформах в Украине, их "принципиальном дефекте", создании новых институтов власти и изменениях в Конституции Украины.

Весь опыт независимой Украины доказывает необходимость парламентской республики, - Дмитрий Корнейчук

0 1278 0

Политический аналитик Дмитрий Корнейчук на форуме "Новый курс Украины" 15 июня 2018 года дал комментарий о необходимости перехода Украины к парламентской форме правления.

Ніша першого Президента України досі є вільною, - Володимир Яворівський

0 423 0

Виступ українського громадсько-політичного діяча Володимира Яворівського на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року.

«Новий курс України» може стати альтернативою диктатурі, - Юрій Гаврилечко

0 1275 1

Коментар економічного експерта Юрія Гаврилечко на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про порівняння України із Сингапуром та перспективи "Нового курсу" у створенні системи важелів та противаг.

В чём заключается фокус Тимошенко? - Андрей Золотарёв о "Новом курсе Украины"

0 18074 5

Политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV проанализировал старт избирательной кампании в Украине, подробно рассказав о стратегиях разных украинских политических сил. 

Чемпионат мира в России покажет Западу все её проблемы, - Александр Палий

0 5742 2

Политолог и историк Александр Палий в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о перспективах Нормандского формата переговоров по Донбассу, результатах саммита G7, коррупционном скандале вокруг Пола Манафорта и многом другом. В частности, гость объяснял, какую пользу извлекает Украина от Чемпионата мира по футболу в России.

Сергій Дацюк: Що відрізняє державного діяча від політика?

0 1536 0

Слово українського філософа та публіциста Сергія Дацюка на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про стратегічне мислення в управлінні державою, довіру до політиків, дискусію щодо проектів майбутнього України.

Конфлікт між Росією та Україною можуть вирішити тільки США, - дипломат Василь Філіпчук

0 2824 4

Український дипломат, політик, громадський діяч Василь Філіпчук у своєму інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV навів один із варіантів вирішення конфлікту на Донбасі та забезпечення безпекових гарантій для України в майбутньому.