Якщо ЦВК не запрацює в новому складі, то довіра до результату виборів буде підірвана, - Айвазовська

Виступ Ольги Айвазовської, голови правління, координаторки виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА, на прес-конференції "Старт політичного сезону: фіксуємо рейтинги, роздаємо прогнози" в Українському кризовому медіа-центрі. В своєму виступі вона наголосила на важливості реформування складу Центральної виборчої комісії України для забезпечення високої якості виборів 2019 року.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Наш сайт: http://www.ukrlife.tv/ 

 

Схожi сторiнки

Для Украины каждое потрясение будет очередным шансом, - Марина Шаповалова

0 227 0

Писательница и публицист Марина Шаповалова в эфире UKRLIFE.TV прокомментировала дисквалификацию российских спортсменов за допинг на четыре года, озвучила свои ожидания от Нормандской встречи, объяснила, почему переформатирование мирового порядка начнётся со "слабых стран", а также представила книгу "Вадим Леванов в воспоминаниях".

Причина зависимости от информационных технологий кроется в их дизайне, - Георгий Почепцов

0 99 0

Георгий Почепцов рассказал о причинах создания интернета и побочном эффекте зависимости от дизайна многих технологий.

В кампании Зеленского использовалась методология big data и бихевиоризм, - Георгий Почепцов

0 100 0

Георгий Почепцов рассказал об использовании современных информационных технологиях в избирательных кампаниях в США, России и Украине.