Рейтинги Порошенка та Зеленського вже почали своє падіння, - Костянтин Матвієнко

Виступ експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фінальна фаза президентських виборів: різке загострення та ризики демократичному волевиявленню".

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

2021: год дарвинизма - или ты что-то делаешь, или ты еда, - Юрий Романенко

0 247 2

Соучредитель Института будущего Юрий Романенко рассказал UKRLIFE.TV о главных общественных, экономических и политических тенденциях 2021 года и рассказал, к чему следует готовиться украинцам в новом году.

Какой будет стрела времени 2021 года? - Вадим Карасёв

0 151 0

Виступ політолога Вадима Карасьова на круглому столі "Старт нового політичного циклу в Україні та світі" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 4 грудня 2020 року.

Росія на наступний рік запланувала аншлюс Білорусі, - Костянтин Матвієнко

0 614 0

Виступ політолога Костянтина Матвієнка на круглому столі "Старт нового політичного циклу в Україні та світі" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 4 грудня 2020 року.