Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Конкурс в Верховный суд был открытым, но не прозрачным, - Юрий Сухов

0 144 0

Юрий Сухов, адвокат и кандидат юридических наук, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил принятую судебную реформу, прокомментировав все её позитивные и негативные изменения в жизни украинцев.

Николай Спиридонов: Почему Навального следует допустить на выборы Президента России 2018?

0 870 3

Политический аналитик Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию в ПАСЕ в связи с принятием закона об образовании, фактора Михаила Саакашвили в украинском оппозиционном движении, а также вопрос о независимости Каталонии. Отдельным акцентом в интервью была фигура Алексея Навального и его роль в демократизации России.

Власть формирует новый Верховный Суд под себя, - Олег Сухов

0 239 2

Журналист "Kyiv Post" Олег Сухов о судебной реформе в Украине, конфликте на Донбассе и выборах в России.

Коментарi

comments powered by Disqus