Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Внутриполитическая борьба в Украине стала беспрецедентно интернациональной, - Елена Галкина

0 102 0

Политолог и кандидат исторических наук Елена Галкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о международном политическом влиянии на внутреннюю политическую ситуацию в Украине.

Россия строит трассу "Таврида", несмотря на обнаруженные под ней артефакты, - Эсма Аджиева

0 142 0

Гостья студии Ukrlife.TV - Эсма Аджиева, внештатная советница Министра культуры Украины, глава общественной организации "Алем". В интервью речь пошла о несанкционированных раскопках российских археологов в Крыму и строительстве дороги, которые проводятся с нарушениями всех правил и норм сохранения культурного наследия и археологических артефактов, а также о вывозе картин и других культурных ценностей в материковую Россию.

Росія та США будуть «капітанами» миротворчого контингенту в Україні, - Євген Магда

0 783 0

Політичний експерт та історик Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV обговорив порядок введення миротворчого контингенту на Донбас та наголосив на тому, що основні рішення про порядок та форму миротворчої місії ООН будуть визначати Росія та Сполучені Штати Америки.

Коментарi

comments powered by Disqus