Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

На Макроне и его коалиции теперь лежит вся политическая ответственность, - Владимир Воля

0 44 0

Политолог Владимир Воля рассказал UKRLIFE.TV о том, почему у выборов во Франции ощущается "привкус нечестности", как получилось, что новая коалиция Макрона в правительстве отражает интересы всего 16% избирателей, а также о том, почему на Макроне и его альянсе теперь лежит вся политическая ответственность за происходящее в стране.

Украина важнее для США, чем США для Украины, - Виталий Портников

0 492 0

Виталий Портников объяснил, почему встреча Дональда Трампа с Петром Порошенко гораздо нужнее американскому президенту, а не украинскому.

Россия может потерять власть на Донбассе: что для этого надо? - Елена Галкина

0 901 2

Елена Галкина, доктор исторических наук и политолог, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о том, как возможно реинтегрировать Донбасс и освободить от российской оккупации, находясь в рамках Минских соглашений.

Коментарi

comments powered by Disqus