Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Юрий Романенко: Украина исчезнет, если не ответит на три главных вызова

0 63 0

Выступление Юрия Романенко, шеф-редактора информационно-аналитического портала "Хвиля" на форуме "Новый курс Украины" 15 июня 2018 года: о трёх ключевых вызовах, не ответив на которые Украина исчезнет.

МВФ ищет любой предлог, лишь бы не давать новый кредит Украине, - Алексей Якубин

0 123 1

Политолог, кандидат политических наук Алексей Якубин в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об акциях протеста против сокращения социальных выплат, результатах сотрудничества Украины с МВФ, повышении тарифов, а также идеях Юлии Тимошенко, высказанных на форуме "Новый курс Украины".

Коментарi

comments powered by Disqus