Суспільство

«Katya Bright» підтримала «Голос Миру»

0 1535 0

Katya Bright – нове ім’я в українській поп-музиці. З усвідомленням своєї соціальної позиції співачка дарує людям оптимізм та віру в найкраще не тільки своєю творчістю, але й підтримуючи проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч мрії» своїм лотом. А саме – картина «Париж» (лот 081).

Марта Адамчук підтримала "Голос миру"

0 1615 0

Співачка Марта Адамчук долучилася до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і підтримала проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії».

Володимир Бойко підтримав «Голос миру»

0 1325 0

Володимир Бойко, ведучий телепрограми «Вікна-новини» на СТБ долучився до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і підтримав проект «Голос Миру» ІХ Міжнародного благодійного фестивалю «Назустріч Мрії»

Как продлить финансовую помощь переселенцам с Донбасса и Крыма

0 21873 0

Кабинет Министров Украины установил возможность повторного получения переселенцами ежемесячной адресной помощи для покрытия расходов на проживание.

Рік в російській тюрмі: як з українців роблять політв’язнів

0 9458 3

Студент юридичного факультету Юрій Яценко, який рік пробув у російській в’язниці, розповів в ефірі UKRLIFE.TV причини його ув’язнення у російському СІЗО, про катування співробітниками ФСБ та про те, як з українців роблять політв’язнів у Росії. 

Христина Суворіна підтримала "Голос миру"

0 2520 1

Христина Суворіна, ведуча проекту журналістських розслідувань «Інсайдер» (ICTV), теж приєдналася до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Гурт «Open Kids» підтримав «Голос миру»

0 3085 0

Вони не лише молоді й талановиті. Вони не лише танцюють і співають. Вони ще мають велике серце.

ТРЦ «ART MALL» підтримав благодійний аукціон «Голос миру».

0 1283 0

Торгово-розважальний центр «ART MALL», де можна смачно поїсти, вдало пошопитись та драйвово розважитись, теж приєднався до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Каждый хочет жить в Крыму. Критическое искусство Никиты Кадана

0 6281 1

Художник, график, автор объектов и инсталляций Никита Кадан в эфире UKRLIFE.TV рассказал о своей выставке «Каждый хочет жить у моря», в которой отображены две реальности Советского Крыма. 

Ведуча СТБ Роза Аль-Намрі підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 1772 0

Лоти від ведучої телеканалу СТБ Рози Аль-Намрі: Майстер-клас з ораторського мистецтва та зустріч за чашкою кави.

 

Кирило Капустін підтримав благодійний аукціон «Голос миру»

0 1571 0

Кирило Капустін (радіоведучий, «Русское радио») теж вболіває за Україну і приєднався до благодійної допомоги для дітей-переселенців з Донбасу та Криму.

Катерина Кістень підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 1871 0

Зірка серіалу «Коли ми вдома» (СТБ) Катерина Кістень – не лише талановита акторка, а й небайдужа до проблем дітей-переселенців зі Сходу України та Криму. 

Даша Малахова підтримала благодійний аукціон «Голос миру»

0 2110 0

Даша Малахова, телеведуча, акторка і просто чарівна жінка, яка вміє смачно дивувати, теж приєдналася до благодійної допомоги для дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Ми різні, ми разом

0 16982 0

В Україні вмить змінилося життя понад 900 тис. людей. Це люди, які невідомо на який час опинилися в статусі внутрішніх переселенців. Ще 600 тисяч наших громадян залишили країну.

Микола Тищенко підтримав благодійний аукціон «Голос миру»

0 1428 0

Відомий київський ресторатор, меценат і суддя«МайстерШеф» на СТБ Микола Тищенко теж не залишився осторонь проблем дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.