''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

Цей випуск програми "Музичний стрій" присвячений перфомансу "Французьке різдво", який відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Як пояснила авторка проекту "Французьке різдво" диригентка камерного хору «A Tempo» Марія Марченко, суть перформансу полягає в тому, щоб занурити слухача в особливий музично-візуальний простір, де в реальному часі художниця створює картину - разом із тим, як оркестр та хор виконують твори відомих французських композиторів: Еріка Саті, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Франсіса Пуленка.

Квитки на подію можна придбати на сайті concert.ua.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

 

Схожi сторiнки

Вибори 2019: як змінити місце голосування? - Голова управління юстиції м. Києва

0 59 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як можна змінити місце голосування на виборах 2019 року (наприклад, внутрішньо переміщеним особам).

Нам нужно ''ужаснуться'' демократии, - Иновации на UKRLIFE.TV

0 268 2

Первый выпуск нового цикла программ "Иновации" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 153 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Коментарi

comments powered by Disqus