''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

Цей випуск програми "Музичний стрій" присвячений перфомансу "Французьке різдво", який відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Як пояснила авторка проекту "Французьке різдво" диригентка камерного хору «A Tempo» Марія Марченко, суть перформансу полягає в тому, щоб занурити слухача в особливий музично-візуальний простір, де в реальному часі художниця створює картину - разом із тим, як оркестр та хор виконують твори відомих французських композиторів: Еріка Саті, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Франсіса Пуленка.

Квитки на подію можна придбати на сайті concert.ua.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

 

Схожi сторiнки

Почему либертарианство безосновательно? - Виктор Савинов

0 400 3

В своём новом интервью каналу UKRLIFE.TV Виктор Савинов излагал и критиковал основные идеи либертарианства: политические, юридические, экономические, философские.

Ірина Мелешкіна про мандрівні зорі єврейського театру в Україні, - ''Дух і Літера'' на UKRLIFE.TV

0 89 0

В програмі "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV мистецтвознавиця Ірина Мелешкіна представила свою книжку "Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру" - перше видання, присвячене діяльності єврейських театрів на території України в ХІХ–ХХ ст.

Майже 60 % українців працюють за кордоном нелегально, - Василь Воскобойник

0 198 1

Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про становище із трудовою міграцією в Україні та озвучив кроки для врегулювання та покращення трудових мігрантів за кордоном та всередині України.