''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

Цей випуск програми "Музичний стрій" присвячений перфомансу "Французьке різдво", який відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Як пояснила авторка проекту "Французьке різдво" диригентка камерного хору «A Tempo» Марія Марченко, суть перформансу полягає в тому, щоб занурити слухача в особливий музично-візуальний простір, де в реальному часі художниця створює картину - разом із тим, як оркестр та хор виконують твори відомих французських композиторів: Еріка Саті, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Франсіса Пуленка.

Квитки на подію можна придбати на сайті concert.ua.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

 

Схожi сторiнки

Книжка Патріарха Варфоломія ''Віч-на-віч із Тайною'' розповідає про свободу та екзистенційну зустріч із православ'ям, - Дарина Морозова

0 107 0

Дослідниця культури та перекладачка Дарина Морозова у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" розповіла про свій переклад книжки Вселенського Патріарха Варфоломія "Віч-на-Віч із Тайною. Православне християнство у сучасному світі".

Мировые иновости: стена Трампа, гештальт Томоса, Неом и антиресурсы, - Дацюк, Никитин, Бебешко,Чудновский

0 505 5

Сергей Дацюк, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Юрий Чудновский в первом выпуске нового цикла программ "Мировые и́новости на UKRLIFE.TV".

Сучасна Україна - це лабораторія переосмислення секулярного суспільства, - Олексій Панич

0 207 0

Перекладач та філософ Олексій Панич у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" представив двотомний українськомовний переклад праці канадійського мислителя Чарльза Тейлора "Секулярна доба".

Коментарi

comments powered by Disqus