''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

Цей випуск програми "Музичний стрій" присвячений перфомансу "Французьке різдво", який відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Як пояснила авторка проекту "Французьке різдво" диригентка камерного хору «A Tempo» Марія Марченко, суть перформансу полягає в тому, щоб занурити слухача в особливий музично-візуальний простір, де в реальному часі художниця створює картину - разом із тим, як оркестр та хор виконують твори відомих французських композиторів: Еріка Саті, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Франсіса Пуленка.

Квитки на подію можна придбати на сайті concert.ua.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

 

Схожi сторiнки

Как возможно информационное сопротивление российской оккупации в Крыму? - Эмине Джапарова

0 141 0

Гостья студии Ukrlife.TV - Эмине Джапарова, первый заместитель министра по информационной политике. В интервью речь пошла о специфике работы российской пропаганды в Крыму, а также о возможностях для противодействия ей со стороны украинцев.

Что мешает украинской власти принять законы о политзаключенных в Крыму? - Юсуф Куркчи

0 400 0

Первый заместитель Министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Юсуф Куркчи рассказал о судьбе законопроекта о поддержке политических узников Крыма и других законпроектов по Крыму, о санкциях против России и о работе КПВВ на админгранице с Крымом, а также о том, как люди из оккупированного Крыма едут в Украину для решения проблем.

Україна має терміново створити центри надання адміністративних послуг на КПВВ з Кримом, - експерти УГСПЛ

0 154 0

Представники Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Дар'я Свиридова та Максим Тимочко розповіли про головні адміністративні проблеми, з якими зіштовхуються українські громадяни у окупованому Криму і дали деякі практичні поради з цього приводу. Гості студії UKRLIFE.TV наголосили, що українській владі потрібно якнайшвидше створити центри надання адміністративних послуг поблизу КПВВ з Кримом.

Коментарi

comments powered by Disqus