''Французьке різдво'' у Києві - це коли оркестр і хор поєднуються з художником для створення картини

Цей випуск програми "Музичний стрій" присвячений перфомансу "Французьке різдво", який відбудеться 29 грудня 2016 року в конгрес-холі "Президент Готелю" Києва.

Як пояснила авторка проекту "Французьке різдво" диригентка камерного хору «A Tempo» Марія Марченко, суть перформансу полягає в тому, щоб занурити слухача в особливий музично-візуальний простір, де в реальному часі художниця створює картину - разом із тим, як оркестр та хор виконують твори відомих французських композиторів: Еріка Саті, Моріса Равеля, Клода Дебюсі, Франсіса Пуленка.

Квитки на подію можна придбати на сайті concert.ua.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

 

Схожi сторiнки

Leport. Навіщо читати "Божественну комедію" Данте?

0 455 2

Редактор літературного журналу Leport Сергій Алушкін розповідає про деякі важливі обставини у біографії Данте Аліг'єрі та пояснює, чому варто читати його "Божественну комедію" сьогодні.

Всю жизнь я веду битву с черным квадратом Малевича как с символом небытия, - Александр Клименко

0 499 1

Гость программы ARS-ProПозиція на UKRLIFE.TV - художник Александр Клименко. Он рассказал об основах своего творчества, назвал сильную сторону украинского искусства на международной арене, объяснил, как радугема Клименко противостоит супреме Малевича.

Культурный слой Киева в два раза глубже, чем в Париже, - архитектор Дмитрий Антонюк

0 377 2

Гость программы ARS-ProПозиція на UKRLIFE.TV - заслуженный архитектор Украины Дмитрий Антонюк. Он рассказал о работе Казимира Малевича в Украинской академии искусства (предшественнице НАОМА), местах Малевича в Киеве, мастерской А330, представил свои идеи преобразования городской жизни и разные архитектурные и культурные проекты.

Коментарi

comments powered by Disqus