Суспільство

Діана Клочко про мозаїки Софії Київської, скульптури Пінзля та "Енеїду" Котляревського

0 1033 0

В новому випуску програми "Час Бурлеску" Діана Клочко, мистецтвознавець, кураторка та авторка журналу "Бурлеск" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про ілюстрації до "Енеїди" Івана Котляревського, скульптури Йогана Пінзля та мозаїки Софії Київської.

У Ахметова мало вариантов не вернуться на Донбасс, - Сергей Гармаш

0 2843 0

Главный редактор сайта "ОстроВ" Сергей Гармаш считает, что Ринат Ахметов ещё вернётся на Донбасс.

В реформе образования очень много "подводных камней", - Александра Решмедилова

0 814 0

Фрагмент из интервью политолога Александры Решмедиловой каналу UKRLIFE.TV, где она критикует новую реформу образования в Украине. В частности, политолог назвала эту реформу "ещё одним гвоздём, который будет вбит в крышку гроба украинского села".

Як захищати права учнів, батьків та вчителів у школах? - Міністерство юстиції України і проект "Я маю право"

0 1021 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про права учнів, вчителів та батьків у школах - та як їх можна захистити.

Ensuring human rights on Donbas confirms Ukrainian jurisdiction there, - Jasminka Dzumhur

0 1245 0

Human rights ombudsperson in Bosnia and Herzogovina Jasminka Dzumhur in her interview for Ukrlife.TV has shared the experience of solving problems with internally displaced persons (IDPs) and human rights violations during and after the wars in post-Yugoslavian countrian. Also, she has emphasized the importance of ensuring all the human rights on the occupied territories of Donbas region in order to confirm Ukrainian jurisdiction towards that territories.

Донбас потребує не реабілітації чи адвокатів, а об'єктивності, - Сергій Жадан

0 2798 2

Письменники Сергій Жадан і Любов Якимчук та голова ГО "Українська народна рада Донеччини та Луганщини" Станіслав Федорчук розповіли про Антологію українських письменників Донбасу «Порода», до якої увійшло понад 60 авторів, які в той чи інший спосіб пов’язані з українською Донеччиною та Луганщиною.

Олена Живкова про спокуси Ієроніма Босха та наукову експертизу витворів мистецтва

0 1669 0

Заступниця генерального директора Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків з наукової роботи, мистецтвознавець Олена Живкова розповіла про виставку “Спокуси Ієроніма Босха”, проект Art & Science з циклу "Наука про мистецтво", дитячі проекти та творчі плани музею.

Ірина Плехова про вокальні мініатюри Валентина Сильвестрова та "Жовту Симфонію" Темо Свірелі

0 732 0

Координаторка мистецьких проектів компанії "Дім МК, мистецтво та освіта" Ірина Плехова розповіла про історію створення компанії, про проекти, що вже реалізовані (наприклад, MK Classics) та проекти, які ще будуть втілені - зокрема ініціативу "Знайди свою мову".

Дмитрий Корсунь: За годы независимости в Украине появились молодые художники с другой мотивацией

0 7814 0

Гость нового выпуска программы ARS-Proпозиція арт-критик и художник Дмитрий Корсунь. В интервью обсудили ситуацию в современном украинском искусстве, его реакцию на социальную и политическую жизнь в стране, а также поколение новых художников.

"Діалог у дії" - проект задля спілкування з довірою та без озлоблення і ненависті, - Лідія Лозова

0 1866 0

У гостях програми "Дух і літера" на UKRLIFE.TV - Лідія Лозова, координаторка проекту "Діалог у дії". "Діалог у дії" покликаний сприяти розвитку культури діалогу в місцевих громадах малих міст України. Загальноукраїнська проблема, до якої апелює проект,– брак умінь та навичок місцевих громад досягати згоди й порозуміння: практики ненасильницького спілкування, поширення культури діалогу тощо.

Українські діти розповідають, що робить їх щасливими, - Лілія Ткаченко

0 2817 1

Лілія Ткаченко, голова ГО "Українські креативні реформатори" та авторка проекту "Діти створюють країну", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про свій проект та його результати - малюнки та листи українських дітей, в яких вони розповідають про те, що робить їх щасливими.

В какую Европу интегрируется Украина? - Ляшева и Пилаш про книгу "Левая Европа"

0 6350 1

Алёна Ляшева и Денис Пилаш, авторы книги "Ліва Європа", рассказали о тенденциях в европейской левой политике, противостоянии евроскептицизму, борьбе за высокие социальные стандарты и толерантность.

Міфи та реальність педофілії в Україні, - Анна Маляр

0 3292 2

Кримінолог Анна Маляр в ефірі Ukrlife.TV розповіла про закон про посилення відповідальності щодо осіб, які посягають на статеву недоторканність дітей, створення реєстру педофілів, а також про популярні міфи, які стосуються педофілів.

Порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності переселенцями, - Донбас "SOS"

0 2377 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеними особами. 

Як відстоювати правду в добу пропаганди? - Микола Рябчук

0 2238 0

В гостях програми "Дух і літера" на UKRLIFE.TV - Микола Рябчук, Президент Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу. Він запросив глядачів на перший в Україні Конгрес Міжнародного ПЕН-Клубу.