Як живуть прифронтові школи в Артемівську та Світлодарську?

У Світлодарську шкільних занять вже давно немає. Понівечене приміщення школи № 11 перетворилося на бомбосховище та притулок. Діти з батьками з сусідніх містечок, включаючи Дебальцеве, вже кілька тижнів живуть у підвалах школи. Зі стільців зробили ліжка. Діти в постійному стресі. Бояться виходити на вулицю. 

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів голова правління громадської організації «Погляд» Максим Драбок після відвідування прифронтових шкіл.

«На нервах і в школі № 11 в Артемівську. Тепер це вже прифронтове місто. Місцеві бояться, що активні бойові дії можуть прийти і до них.

У школі, в деяких місцях вікна закладені мішками з піском, тому що були випадки обстрілу Артемівську. Там регулярно, тричі на день відбуваються заняття з підготовки дітей на випадок бомбардування чи обстрілу. Дітей вчать ховатися під парти та відпрацьовують евакуацію до бомбосховища.

Найбільше вражають очі цих дітей, які замість того, щоб навчатися знаходиться в постійному стресі та небезпеці. Можна тільки уявити внутрішній настрій дітей, яким по 8-9 років, а вони вже бачити багато суму, в них немає дитинства», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Максимом Драбком в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Что ещё ожидает мир в 2020-е годы? Тарас Бебешко о прогнозах Merril Lynch

0 304 0

Философ Тарас Бебешко прокомментировал для UKRLIFE.TV прогнозы, сделанные cпециалистами крупнейшего финансового аналитического центра Bank Of America Merril Lynch (BofAML) на 2020-е годы в мире.

Весь мировой порядок - это игра стратегий, - Инструментариум

0 350 1

Темой нового выпуска программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV было стратегирование как инструмент работы с будущим. Гости эфира - Юрий Чудновский, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Сергей Дацюк.

Мир находится в моменте ''перелома'', где вероятность прогнозов равна нулю, - Инструментариум

0 506 4

Третий "Инструментариум", как и было обещано, посвятили прогнозированию как инструменту работы с будущим. На связи с UKRLIFE.TV - Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Юрий Чудновский и Тарас Бебешко.