Політика

Ніякої асоціації України з ЄС не відбулося, - Бала

0 2713 1

Українці змусили США та Євросоюз піти на підписання угоди про асоціацію з Україною, а у підсумку отримали відкладену ратифікацію угоди з ЄС та відкладену імплементацію зони вільної торгівлі.

План Путіна щодо України не втілився, - Таран

0 3510 0

Журналіст та директор інституту демократії Сергій Таран вважає, що план Володимира Путіна по створенню Новоросії провалився.

Порошенко нехтує найкращими спеціалістами, - експерт

0 2010 0

Політолог та директор Агенства моделювання ситуації Віталій Бала вважає, що в Україні багато найкращих спеціалістів, але керівництво країни не використовує їх для вирішення політичних та дипломатичних питань на міжнародній арені.

Після виборів Верховної Ради Україна втратить Донбас, - Бала

0 10459 0

Політолог Віталій Бала переконаний, що з 27 жовтня на Донбасі почнуться розмови, що вони не мають ніякого відношення до нинішньої влади, адже вибори у цьому регіоні можуть не відбутися.

Мир на Донбассе зависит от узкого круга людей в Москве, - Умланд

0 5877 0

Эксперт института евроатлантического сотрудничества Андреас Умланд считает, что санкции США и Евросоюза несомненно негативно повлияют на Россию, а мир и спокойствие на Донбассе зависит от решения нескольких людей в Москве.

Государство пользуется тем, что всю помощь беженцам предоставляют волонтёры, - Amnesty International

0 1379 0

Пресс-секретарь Amnesty International Богдан Овчарук рассказал, что беженцами с Донбасса занимаются волонтёры, а не государство.

Україна більше не пріоритет для Обами, - Дом Свободи

0 3621 0

На думку президента Дому Свободи Дейвида Креймера, увага Барака Обами наразі зосереджена на боротьбі з ісламістами в Сирії та Іраку та загрозі від вірусу Ебола.

Украина должна быть там, где есть украинцы, - Портников

0 4667 0

Журналист и публицист Виталий Портников считает, что территория Украины должна находиться там, где живут украинцы, а не по границе бывшей УССР. 

Украиной управляет команда гримеров, - Портников

0 7003 1

Журналист и публицист Виталий Портников считает, что Украину нужно лечить, а нынешняя власть ее гримирует. 

Тепер українці розуміють, що відбувалось у Чечні

0 4914 0

Володимир Путін не вперше отримує політичні дивіденди завдяки війні. Він набрав популярності саме після жорстокого придушенням прагнень Чечні до Незалежності.

Украина одержала впечатляющую победу, - Портников

0 416368 24

Журналист и публицист Виталий Портников считает, что в Украине появилась политическая нация, которая готова отвечать за государство.

Amnesty International признала, что на Донбассе идет международный вооруженный конфликт

0 2878 0

Пресс-секретарь Amnesty International Богдан Овчарук рассказал, что на Донбассе идет международный военный конфликт, в котором похищают и пытают людей. 

Екс-міністр юстиції Головатий спростував заяву голови регламентного комітету Верховної Ради

0 2190 0

Сергій Головатий довів, що процедура голосування, яка була застосована під час прийняття закону "про особливий статус Донбасу", не прописана законом України.

За провал перемир'я на Росію накладуть нові санкції, - США

0 2082 0

Якщо перемир’я офіційно зазнає поразки, Росію чекають посилені економічні санкції, вважає міністр фінансів США Джейкоб Лью.

Если реальная оппозиция попадет в Раду, будет гражданская война, - Жаронкин

0 3776 0

Политтехнолог Валентин Жаронкин считает, что в Верховной Раде не будет реальной оппозиции.