Для журналиста нет Родины - есть Истина, - Мыкола Вересень

В рамках проекта «Сприяння освіті журналістів», студию UKRLIFE.TV посетил Мыкола Вересень — известный украинский журналист, актёр, общественный и политический деятель. Речь в интервью шла, главным образом, о критериях высокопрофессиональной журналистики в Украине и мире.

«Идеальный украинский журналист – это «прилично-поверхностно образованный» журналист. Есть большая дискуссия: одни говорят, что нужно быть глубоким специалистом в узкой области, вторые – что нужно уметь быть «размазанным» по разным областям. Я отношусь ко вторым. Если ты много всякого понимаешь, то ты не можешь каждую эту область очень хорошо понимать. Ты неплохой историк, неплохой философ, неплохой психолог – но ты не хороший. Не «плохой» – а «не хороший». Тебе будет о чём поговорить с психологом – но это он будет объяснять тебе. И если ты не дурак как журналист, то ты будешь задавать ему неплохие вопросы», - считает Мыкола Вересень.

Смотрите другие интервью проекта «Підтримки журналістської освіти в Україні» совместно с UKRLIFE.TV

Схожi сторiнки

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 128 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 427 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 146 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Коментарi

comments powered by Disqus