Як повертати Донбас та Крим? - Соцопитування серед українців

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані громадської думки українців стосовно того, як має вести себе Україна на Донбасі та у Криму:

"Зросла кількість тих, хто почав визначатися із тим, як Україна має діяти на Донбасі... 40% говорить про те, що повертати його треба військовими методами (АТО). Частина каже про те, що Донбас треба відділити або ввести різні статуси: федеративний чи інші повноваження. Кількість тих, хто виступає за невійськовий метод, зросла, а кількість тих, хто був невизначений, зменшується. Це дуже важливий тренд".

"По Криму - цифра залишилася сталою: більше половини кажуть про те, що Україна має використовувати всі можливості для повернення Криму у складі України, чверть вважає, що потрібно змиритися з переходом Криму до складу Росії, 20% не визначилися з відповіддю".

Докладніше про це та про інші цифри з соцопитування ви дізнаєтеся, коли переглянете відео.

Дивіться повне інтерв'ю: "Соціологічне опитування: Українці проти ринку землі та пенсійної реформи і за перегляд Мінських угод" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Схожi сторiнки

Медицинский центр ''Призма'' поздравляет с новым, 2021 годом!

0 851 1

Врач дерматолог-косметолог Валерия Мищенко рассказала UKRLIFE.TV о том, какие процедуры по уходу за кожей лица у мужчин можно пройти в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма" всего за одно посещение и совершенно без боли.

Новые штаммы коронавирусов появлялись и будут появляться. Что делать? - Надежда Жолобак

0 1996 5

О новом штамме коронавируса из Великобритании, побочных эффектах вакцинации от ОРВИ, противовирусных средствах, доказательной медицине, интерпретациях тестов на коронавирус и тестов на антитела, повторных заражениях коронавирусами рассказала UKRLIFE.TV микробиолог и вирусолог Надежда Жолобак.

Мировые итоги 2020 года от Сергея Дацюка

0 2147 9

Философ Сергей Дацюк на UKRLIFE.TV с подробными итогами 2020 года.